Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини
  • 29 СІЧНЯ 2020
  • 29 СІЧНЯ 2020
  • 28 СІЧНЯ 2020
Поділіться
Ви небайдужі до питань, піднятих Фондом?
Поділіться інформацією про це на своїй сторінці у Facebook!
Мені подобається
Проект «Журналістика цифрового майбутнього»
Всеукраїнський портал усиновлення sirotstvy.net

Проекти зі ЗМІ

«Фонд Ріната Ахметова» завжди відкритий до співробітництва, працює прозоро і готовий надавати цікаву й корисну інформацію. Ми щиро раді, що серед наших партнерів є соціально активні ЗМІ та журналісти, які не просто висвітлюють ті гострі проблеми, над подоланням яких працює Фонд, але й разом із нами шукають шляхи виходу з найскладніших ситуацій. У такий спосіб народжуються цілі проекти, спрямовані як на інформування та обмін ідеями (Клуб соціальної журналістики), так і на актуалізацію всього шару проблем у соціальній сфері, вирішення окремих ситуацій і вироблення алгоритму для системних змін (соціальні ток-шоу на ТВ). Ми вдячні тим, хто поділяє наші принципи й цінності, і готові розширювати наше коло однодумців!

Клуб соціальної журналістики

Клуб соціальної журналістики – ініціатива Благодійної організації «Фонд Ріната Ахметова», що дає можливість журналістам, які висвітлюють соціально важливі теми, у неформальній обстановці поспілкуватися з провідними експертами, у тому числі закордонними, одержати весь контекст проблеми, новітні дані й теорії. Працюючи за такими важливими для суспільства напрямками, як «Охорона здоров’я», «Освіта», «Культура», «Виховання», «Адресна допомога тим, хто дуже бідує», ми бачимо, яку величезну роль можуть відігравати ЗМІ, грамотно й вчасно піднімаючи ті чи інші проблеми.

Разом із тим формат прес-конференцій і круглих столів, висвітлюючи лише один чи кілька аспектів у чітко обмежений час, є не завжди зручним для журналістів і не завжди дає можливість повністю заглибитися у проблему.

Клуб соціальної журналістики дає представникам ЗМІ можливість прямо спілкуватися з експертами, самостійно задавати цікаві для обговорення теми і формат зустрічей, а також пропонувати фахівців, думка яких була б цікавою. Засідання проводяться регулярно у Донецьку та Києві. Стежте за новинами!

Новини по тегу «Клуб соціальної журналістики»

Підписатися на розсилання анонсів подій

«Шустер LIFE. Адреналін»

«Шустер LIFE. Адреналін» – гостросоціальна передача, що з’явилася завдяки матеріальним та інтелектуальним інвестиціям Фонду. Головна мета програми – перейти від слів до діла і розпочати вносити позитивні зміни в суспільство. В основі ток-шоу – найгостріші проблеми, що вимагають рішення, і суспільні обговорення реформ, проведених у державі. Відштовхуючись від реальної життєвої історії, автори ток-шоу залучають представників законодавчої і виконавчої гілок влади, а також органів місцевого самоврядування, які готові запропонувати рішення проблеми. Протягом першого сезону проекту вже були підняті проблеми інтернатної системи, охорони здоров’я, прав дитини, вакцин та безробіття, а також багато інших.

Сайт проекту «Шустер LIFE. Адреналін»

«Віра. Надія. Любов»

«Віра. Надія. Любов» – проект Першого національного каналу, що досліджує гострі, проблемні ситуації, у яких опинилися родини з дітьми. Зокрема розглядаються та вирішуються проблеми, пов’язані зі здоров’ям, медобслуговуванням, фінансами, освітою, а також життям у неблагополучному середовищі. Програма стежить за долею учасників передач, щоб пізніше повторно запрошувати їх до студії і показувати, що навіть з критичної ситуації є вихід. У тому числі за допомогою Фонду учасники передачі одержують шанс на допомогу. Більше того: вони знаходять цю допомогу прямо у студії.

Сайт проекту «Віра. Надія. Любов»

УНІАН-здоров’я

«УНІАН-здоров’я» – спільний проект з Українським незалежним інформаційним агентством новин. Мета проекту – створити й підтримувати постійне джерело новин про здоров’я та медицину, об’єднати прагнучих до самоосвіти та самоорганізації лікарів, зробити популярним дбайливе ставлення до здоров’я. Містить інформаційну тематичну web-сторінку на сайті ІА УНІАН, а також електронну версію, яка поширюється в режимі безкоштовного розсилання. Розділи ресурсу містять новини світової, всеукраїнської та регіональної медицини, статистичні дані, результати досліджень, тематичні рубрики, корисну інформацію, посилання, поради, анонси подій. Всі матеріали обновлюються в режимі реального часу. Вісник виходить щотижня. Кількість відвідувачів ресурсу в середньому перевищує 10 000 осіб на день.

Сайт проекту «УНІАН-здоров’я»

Контакти
Информаційна лінія прес–служби:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua