Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
22.03.2013 | Донецьк

У Донецьку відкрилася група взаємодопомоги для прийомних батьків

Поділіться цією новиною

Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» в рамках реалізації програми «Сирітству-ні!» та  проекту «Збережемо дитині родину» ( Донецька область) створив Клуб взаємодопомоги прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу Донецької області.

У Донецьку відкрилася група взаємодопомоги для прийомних батьків
ФОТОГАЛЕРЕЯ 4 фото

Мета створення Клубу - підтримка діючих сімей, допомога у вирішенні  різних питань, пов'язаних із вихованням прийомних дітей, профілактика психологічного вигорання серед прийомних батьків, зняття стресу і стигматизації.

Перша зустріч пройшла 22 березня 2013 в приміщенні конференц-залу готелю «Парк Інн бай Редіссон» за участю відомого тренера, експерта із влаштування у сім’ї дітей-сиріт Вікторії Мельниченко (ГО «Міжнародний центр розвитку лідерства»). На відкритті Клубу взаємодопомоги прийомних сімей були присутні більше 30 батьків-вихователів з Авдіївки, Макіївки, Красного Лиману, Слов'янська та Донецька. У ході зустрічі прийомні батьки обговорили такі теми, як «Важливість і необхідність спілкування батьків», «Поведінка дітей та дисципліна».

Після зустрічі учасники Клубу відвідали урочисте відкриття фотовиставки «Назустріч щастю», на якій були представлені фото прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу Донецька. Фотовиставка розкрила історію усиновлення дитини та її життя в сімейному оточенні.

Якщо у вас є бажання поділитися досвідом виховання прийомних дітей та отримати нові знання та навички від батьків, які вже мають величезний досвід виховання дітей, залишайте свої заявки на порталі www.sirotstvy.net. Також ви можете поділитися своїми пропозиціями і поставити питання на форумі порталу.

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua