Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
27.03.2013 | Донецьк

За підтримки фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» в рамках проекту «eHealth» в Донецьку відбулася IX Міжнародна конференція «Телемедицина - досвід та перспективи»

Поділіться цією новиною

19-20 березня 2013 року в Донецьку відбулася IX Міжнародна конференція «Телемедицина - досвід та перспективи», яка включена до реєстру з'їздів, симпозіумів та науково-практичних конференцій Міністерства охорони здоров'я України. Конференцію проведено за підтримки фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» в рамках проекту «eHealth». У роботі конференції взяли участь більше 180 представників 17 областей України. Для розширення формату заходу була проведена веб-трансляція, завдяки якій до конференції долучилися ще 29 віддалених аудиторій з України, Росії та Іспанії.

Презентация А.В.Владзимирского по вопросам телемедицины на первичном уровне мед.помощи
ФОТОГАЛЕРЕЯ 5 фото

Одним з ключових моментів конференції стала презентація, присвячена створенню і розвитку національної телеонкологічної мережі в рамках програми «Рак виліковний», благодійного проекту «eHealth» фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Продемонстровані етапи реалізації та перші результати впровадження обладнання для відеоконференц-зв'язку в роботі онкодиспансерів Львівської, Донецької та Рівненської областей.

Антон Владзимирський, завідуючий відділом інформатизації Донецького національного медичного університету ім. М. Горького, доктор медичних наук: «Сьогодні знакова подія для нашої області – проведення IX Міжнародної конференції «Телемедицина - досвід та перспективи». Ми раді, що і цього року створили ефективний майданчик для обміну знаннями, інформацією для відповідальних осіб, які приймають управлінські рішення в сфері телемедицини зі всієї України та за її межами. Хочу подякувати партнерам, а саме фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», за підтримку конференції. Ми відкриті та сподіваємось на подальше проведення таких важливих подій в медичній галузі  в нашій області».  

Вікторія Миколаюк, керівник програми «Рак виліковний» фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»: «Програма «Рак виліковний» фонду забезпечує розвиток радіологічної служби України та впроваджує нові практики лікування та діагностики в медицині. Сучасна медицина неможлива без застосування інформаційних технологій. Завдяки проекту eHealth вже сьогодні онкологічні диспансери отримують системні рішення «під ключ»: Інтернет, обладнання для відеоконференцзв’язку та спеціальне програмне забезпечення для передачі медичних даних. За допомогою новітнього устаткування спеціалісти отримують можливість здійснювати дистанційний супровід лікувально-діагностичного процесу та підвищення кваліфікації без відриву від робочого місця і найважливіше - скорочення часу та відстані пацієнта до своєчасного, точного діагнозу та лікування».

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua