Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
22.03.2013 | Донецьк

У Донецьку відкрилася фотовиставка «Назустріч щастю»

Поділіться цією новиною

Благодійний фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» у межах програми «Сирітству – ні!» презентував фотовиставку «Назустріч щастю», героями якої стали прийомні родини міста Донецьк.

У Донецьку відкрилася фотовиставка «Назустріч щастю»
ФОТОГАЛЕРЕЯ 6 фото

«Ця фотовиставка – ще одна можливість показати донеччанам, що прийомна дитина може стати рідною, й принести велике щастя родині, - розповідає керівник програм та проектів фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Дар’я Кас’янова. – Сьогодні у Донецькій області більш ніж 700 дітей виховуваються у прийомних сім’ях, але ще 1500 – мешкають у дитячих будинках та інтернатах. Ми бажаємо, щоб усі діти мали можливість виховуватися в родині».

Завдяки роботі всеукраїнського порталу національного всиновлення www.sirotstvy.net понад 4700 дітей вже у сім’ях. Фонд підтримує створення дитячих будинків сімейного типу. За п’ять років реалізації програми «Сирітству – ні!» фондом Ріната Ахметова було створено 31 дитячий будинок сімейного типу у Донецькій, Дніпропетровській, Кіровоградській та інших областях України. У Донецькій області фонд активно працює з розвитку та підтримки національного всиновлення й родинних форм виховання.

Керівник Служби зі справ дітей Донецької обласної державної адміністрації також прийняла участь у відкритті виставки. Вона сказала, що Донецька область буде всебічно сприяти створенню прийомних родин, щоб якомога більше дітей мали змогу виховуватися у родинному середовищі.

На урочистому відкритті виставки начальник управління сім’ї, молоді та  міжнародних зв’язків Ольга Цесельска заявила: «Ми віримо, що такі ініціативи фонда допоможуть дитині-сироті знайти добру родину. Ми також підтримуємо програми у сфері реалізації права дитини на виховання у родині».

Виставка продовжиться до 22 квітня 2013 року у центрі родинних розваг «Фунтура», ТРЦ «Донецьк Сіті».

Час роботи виставки з 10.00 до 22.00. Вхід вільний.      

Повернутися до списку новин
Прес-реліз
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua