Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
14.02.2013 | м. Рівне

До Всесвітнього дня захисту прав онкохворої дитини у Рівненському онкодиспансері відкрили блок палат спільного перебування матері та дитини

Поділіться цією новиною

14 лютого до Всесвітнього дня захисту прав онкохворої дитини в Рівненському обласному онкологічному диспансері відкрили блок палат спільного перебування матері та дитини від 0 до 8 років. Палати блоку повністю устатковано на суму 670 тис. грн. за кошти фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» у рамках програми «Рак виліковний», яка спрямована на розвиток онкологічної служби України. Додатково до онкодиспансеру фонд закупив медичне обладнання для передпроменевої підготовки маленьких пацієнтів: наркозно-дихальний апарат та монітор оцінки стану пацієнта при проходженні комп’ютерної томографії, а для більш комфортного перебування дітей під час лікування в диспансері створено «дитячу ігрову зону».

До Всесвітнього дня захисту прав онкохворої дитини у Рівненському онкодиспансері відкрили блок палат спільного перебування матері та дитини
ФОТОГАЛЕРЕЯ 6 фото

Також у цей день у Рівненському обласному онкологічному диспансері відбулася вже друга за лютий місяць on-line консультація з корекції тактики лікування складного випадку раку. В цей раз вже у дитини. Дистанційна консультація з Донецьким обласним протипухлинним центром стала можливою завдяки реалізації проекту eHealth фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», який має на меті заснування телеонкологічної мережі в Україні. Вартість телекомунікаційного обладнання, яким устатковано конференц-зали Рівненського онкодиспансеру, склала 750 тис. грн.

Ще однією подією цього дня стала творча зустріч пацієнтів медичного закладу зі співачкою та телеведучою Анжелікою Рудницькою, яка провела майстер-клас із малювання для дітей.

Василь Берташ, голова Рівненської обласної державної адміністрації: «Сьогодні один з пріоритетів влади – створення якісної медичної бази для населення. Починаючи з 2010 року, завдяки державно-приватному партнерству області з фондом Ріната Ахметова «Розвиток України», в обласному онкологічному диспансері ми відкрили Центр променевої терапії, блок брахітерапії, підключили диспансер до телемедичної мережі, забезпечивши онкохворих області сучасними технологіями діагностики та лікуванням онкологічних захворювань. Символічно, що саме напередодні Всесвітнього дня захисту прав онкохворої дитини, в рамках нашої співпраці в диспансері відкрито блок палат спільного перебування матері та дитини. Тому я хочу подякувати Рінату Ахметову за системну допомогу медичним установам області, оскільки фонд «Розвиток України» є надійним партнером, котрий інвестує в провідні технології онкології». 

Григорій Максим’як, головний лікар Рівненського обласного онкологічного диспансеру: «Сьогоднішня подія – наступний успішний крок в реалізації співпраці фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» з облонкодиспансером. Ми відкриваємо палати передпроменевої підготовки дітей. Рівненський центр променевої терапії зараз єдиний в Україні, який приймає на лікування дітей з онкологічними захворюваннями. У Рівненській області  на сьогоднішній день проживає 187 онкохворих дітей віком від народження  і до 17 років. Тільки за 2012 рік вперше виявлено 31 дитину віком до 14 років та 11 підлітків 15-17 років, хворих на злоякісні захворювання. Думаю, що спільні зусилля фонду, облдержадміністрації та онкодиспансеру дозволять значно покращити надання онкологічної допомоги дітям нашої області».

Анжеліка Рудницька, співачка, художниця, президент мистецької агенції «Територія А»: «Для мене важливо бачити щасливі дитячі очі, тому я багато років беру участь у різноманітних благодійних проектах. Працювати із онкохворими психологічно важко, діти змучені хворобою і виснажливим лікуванням. Не менше, а може, й ще більше випробування це для батьків. Тому надзвичайно важливо, щоб сучасні лікарні були оснащені за останнім словом техніки й з максимальним комфортом для тих, хто довгі місяці лікується. Дуже сподіваюся, що у Рівному новий центр стане місцем щасливих одужань!»

«Вікторія Миколаюк, керівник програми «Рак виліковний» фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»: «Рінат Ахметов ініціював програму «Рак виліковний», направлену на оснащення онкологічної служби сучасним високотехнологічним обладнанням. На її реалізацію виділено значні кошти – 315 млн. грн. Частина цих коштів  - 27,4 млн. грн. - спрямована на посилення лікувальної та діагностичної бази Рівненького обласного онкологічного диспансеру. Для нас реалізації програми «Рак виліковний» в Рівненській області – це гарний приклад того, як державна медична установа  спільними зусиллями благодійників та влади в короткі строки стала  сучасним високотехнологічним Центром, який забезпечує діагностику та лікування пацієнтів відповідно до кращих світових практик. Рівненський центр променевої терапії один з небагатьох в Україні, який приймає на лікування дітей з онкологічними захворюваннями».

Довідка:

15 лютого – Всесвітній день захисту прав онкохворої дитини. Цей день було проголошено в 2003 році, і він відзначається в 38 країнах під патронатом Міжнародного товариства дитячих онкологів і за ініціативи Міжнародної конфедерації організацій батьків дітей, хворих на рак.

Проект eHealth фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» – це сучасні інформаційні технології в медицині, які скорочують час та відстань пацієнта до своєчасного, точного діагнозу та лікування. Проект вже реалізовано в Донецькому обласний протипухлинному центрі, Рівненському обласному онкологічному диспансері та Львівському державному регіональному онкологічному лікувально-діагностичному центрі. На черзі Хмельницький, Маріупольський, Івано-Франківський онкодиспансери та Київський онкоцентр.

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua