Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
23.10.2012 |

Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» презентував перший в Україні пересувний медичний комплекс «Мобільна жіноча консультація»

Поділіться цією новиною

23 жовтня 2012 року, з нагоди Всеукраїнського дня боротьби проти захворювання на рак молочної залози, у рамках 21-ї Міжнародної спеціалізованої виставки «Охорона здоров'я» Благодійний фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» та Національний інститут раку презентували спеціалізований пересувний медичний комплекс «Мобільна жіноча консультація». Мобільна жіноча консультація створена на базі 18-метрового трейлера, призначеного для проведення за європейським зразком масового обстеження жінок з метою раннього виявлення раку молочної залози і раку шийки матки. Комплекс придбаний й обладнаний за кошти Благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» в рамках проекту Фонду «Рак виліковний. Своєчасна діагностика та лікування онкологічних захворювань», спрямованого на розвиток онкологічної служби України.

Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» презентував перший в Україні пересувний медичний комплекс «Мобільна жіноча консультація»
ФОТОГАЛЕРЕЯ 7 фото

Мобільна консультація складається з трьох відділів: прийомного відділення, мамографічного та гінекологічного кабінетів. Додатково існує можливість забору мазків з метою їх подальшої передачі в цитологічні лабораторії. Комплекс може обслуговувати у тому числі й людей з обмеженими можливостями. Для цих цілей установлено спеціалізований підйомник з гідравлічним приводом. 

Ігор Щепотін, директор Національного інституту раку: «Одним із пріоритетів роботи онкологічної служби є рання діагностика пухлин і попередження їх пізнього виявлення. Рак молочної залози – найпоширеніше онкологічне захворювання у жінок в Україні. Сьогодні знакова подія для жінок віддалених селищ та містечок, підприємств та установ – презентація Фондом Ріната Ахметова «Розвиток України» сучасного пересувного комплексу «Мобільна жіноча консультація». Ми стали ще на крок ближче до європейських стандартів надання медичної допомоги. Переконаний, що сучасне устаткування допоможе попередити не одне захворювання, тим самим урятувати не одне життя!»

Вікторія Миколаюк, керівник проекту «Рак виліковний. Своєчасна діагностика та лікування онкологічних захворювань» Благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»: «Рінат Ахметов ініціював проект «Рак виліковний», спрямований на забезпечення онкологічної служби України сучасним високотехнологічним устаткуванням для своєчасної діагностики та лікування онкологічних захворювань. На його реалізацію виділено значні кошти – 315 млн грн. За даними статистики, в Україні щорічно збільшується кількість нових і пізно виявлених випадків раку молочної залози та шийки матки. Це спонукало Фонд до створення мобільної жіночої консультації для забезпечення якісного, доступного й комплексного обстеження жінок. Мобільна консультація дозволить лікарям виявляти передпухлинні та пухлинні процеси на ранніх стадіях, що є запорукою своєчасного лікування і значно підвищує шанси на одужання жінки. Фонд направив 4,3 млн грн. на створення й оснащення пересувного комплексу – унікального інструмента для комплексного обстеження жінок провідними спеціалістами Національного інституту раку».

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua