Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
08.07.2014 | Донецьк

Понад 1700 дистанційних консультаций здійснили лікарі протитуберкульозних служб Донбасу за допомогою обладнання, придбаного фондом «Розвиток України»

Поділіться цією новиною

Понад 1700 телеконсультацій за допомогою сучасного телемедичного обладнання надали медики-фахівці протитуберкульозної служби за 8 місяців роботи у Донецькій області. Перша в Україні телемедична мережа для протитуберкульозної служби була створена фондом Ріната Ахметова «Розвиток України» у жовтні 2013 року в рамках обласної програми боротьби з туберкульозом.

Понад 1700 дистанційних консультаций здійснили лікарі протитуберкульозних служб Донбасу за допомогою обладнання, придбаного фондом «Розвиток України»
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

Мережа охоплює основні протитуберкульозні заклади у 5-ти містах Донецької області: Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Горлівка, Шахтарськ. Попри непросту ситуацію в регіоні, мережа виконує три основних завдання, задля яких була створена. Перше – це швидка постановка правильного діагнозу пацієнтам та своєчасний початок лікування. Для порівняння: раніше для встановлення діагнозу «лікарсько-стійкий туберкульоз» хворим доводилось чекати близько двох тижнів – поки медична документація не потрапить у Донецьк на спеціальну лікарську консультативну комісію. Тепер цей шлях не є необхідним.

Друге завдання телемедичної мережі – економія бюджету протитуберкульозних закладів та медпрацівників: не потрібно їздити до Донецька за консультаційною допомогою.

Третє завдання - підвищення якості надання медичних послуг для пацієнтів протитуберкульозних закладів. Тепер хворому не потрібно їздити у обласний диспансер для отримання консультацій, втрачати свій час та кошти на проїзд. У сьогоднішній ситуації на Донеччині це особливо важливо, адже мова йде про безпеку переміщення як лікарів, так і хворих на туберкульоз пацієнтів. Станом на сьогодні медики вже здійснили понад 1700 консультацій пацієнтів, і телемедична мережа продовжує свою роботу.

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua