Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
02.06.2014 | Київ

Телеканал «Україна» запустив серію роликів до Дня захисту дітей

Поділіться цією новиною

З 1 червня в ефірі телеканалу «Україна» стартувала серія міжпрограмних роликів до Дня захисту дітей, яка розповідає про важливість сім'ї для кожної дитини і актуалізації сімейних цінностей.

Телеканал «Україна» запустив серію роликів до Дня захисту дітей
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

Цей проект реалізований каналом спільно з фондом Ріната Ахметова «Розвиток України» в рамках програми «Сирітству - ні». У проекті взяли участь актриса театру і кіно Римма Зюбіна із сином Данею, а також обличчя телеканалу «Україна»: ведучий інформаційно-аналітичної програми «Події тижня» Олег Панюта з донькою Анею, ведуча ранкового шоу «Ранок з Україною» Тала Калатай із дочкою Машею і ведуча інформаційної програми «Події» Марина Кухар із донькою Анею.

Олег Панюта , ведучий інформаційно-аналітичної програми «Події тижня»:

«Я завжди намагаюся ставити на перше місце сім'ю, стосунки з близькими та рідними. Звичайно ж, сьогодні дуже складно нічим не займатися, а присвятити своє життя тільки родині. Однак важливо пам'ятати про те, що необхідно працювати, але водночас кожну вільну хвилину використовувати для дітей і сім'ї. Саме діти змушують нас дивитися на цей світ по-новому. І за це ми, дорослі, повинні бути їм безмежно вдячні».

Креативну концепцію роликів повністю розроблено і реалізовано силами команди фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» і телеканалу «Україна».

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua