Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
11.03.2014 | Київ

В Україні з’явився відеокліп на підтримку сімейних цінностей та всиновлення

Поділіться цією новиною

Від сьогодні глядачі музичних телеканалів та інтернету можуть побачити кліп на пісню «Сниться сон» популярної співачки Ані Лорак. Ця пісня наприкінці минулого року стала «гімном» програми «Сирітству - ні!» благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Програма покликана популяризувати сімейні цінності, важливість збереження сім'ї, а також усиновлення дітей, які перебувають в інтернатах та дитячих будинках. Зараз завдяки Всеукраїнському порталу національного усиновлення www.sirotstvy.net 6580 дітей із бази сайту вже знайшли своїх нових батьків і виховуються в сім'ях України.

В Україні з’явився відеокліп на підтримку сімейних цінностей та всиновлення
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

Саме Ані Лорак виступила « голосом» програми «Сирітству -ні!» - адже співачка з особистого знає, що таке інтернат і як не вистачає батьківського тепла і відчуття сім'ї дітям, що живуть без мами і тата. Ані підтримала програму і портал, щоб привернути увагу до проблеми сирітства та важливості обох батьків у житті кожної дитини.

- Сьогодні ми хочемо поділитися кліпом-історією на цю пісню, режисером якого стала Катя Царик. У зворушливому відео не випадково присутні Ігор Крутой та Ігор Ніколаєв. Тема важливості батьківської любові об'єднала композитора і поета-пісняра. Хоча в основі сюжету дитина-сирота, сама пісня спонукає кожного глядача «взяти» з неї головну думку - кожна дитина повинна жити в сім'ї, - говорить команда співачки.

)

Благодійний фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» сподівається, що цей зворушливий кліп спонукає сім'ї подарувати тепло не тільки тим дітям, які цього потребують, а й зайвий раз приділити час своїм рідним.

 

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua