Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
14.02.2014 | Донецьк

За 2 роки співпраці Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та відділення онкогематології ІНВНХ їм В.К. Гусака понад 300 дітей безкоштовно отримали ліків на суму близько 1,2 млн. гривень

Поділіться цією новиною

За 2 роки співпраці Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та відділення онкогематології ІНВНХ їм В.К. Гусака понад 300 дітей безкоштовно отримали ліків на суму близько 1,2 млн. гривень

За 2 роки співпраці Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та відділення онкогематології ІНВНХ їм В.К. Гусака понад 300 дітей безкоштовно отримали ліків на суму близько 1,2 млн. гривень
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

«Станом на сьогодні в Донецькій області потреба в променевій терапії у дітей із пухлинами забезпечується завдяки обладнанню, яке було закуплене благодійним фондом Ріната Ахметова «Розвиток України» у рамках програми «Рак виліковний» . Для дітей з'явилася можливість пройти безкоштовно якісну діагностику та лікування в регіоні проживання, - каже Ірина Темерко, менеджер Фонду. – Водночас ми не забуваємо і про допомогу важкохворим дітям тут і зараз».

«Вже кілька років нашому відділенню допомагає Фонд . З 2010 року вони розглядали прохання від батьків важкохворих дітей і намагалися допомогти максимальній кількості дітей. Був такий час, коли за кошти Фонду було проліковано практично 100 % наших пацієнтів. Батьки самі зверталися. Вони просто спілкувалися один з одним і розповідали, куди потрібно звернутися, хто дійсно допоможе, - каже Катерина Вікторівна Вільчевська, головний лікар відділення онкогематології ІНВНХ їм В.К. Гусака. - У якийсь момент звернень із нашого відділення стало так багато, що в 2012 році Фонд вирішив розробити спеціальну програму і на постійній основі постачати медикаменти в онкогематологію. Сьогодні ліки для дітей від Фонду Ріната Ахметова можна отримати у старшої медсестри відділення безкоштовно».

За 2012-2013 роки у рамках проекту Фонду «Мала Батьківщина» було здійснено щоквартальну поставку до відділення онкогематології ІНВНХ їм В.К. Гусака медикаментів та супутніх препаратів, які не постачаються за рахунок бюджетних коштів. Завдяки цьому лікування отримали понад 300 дітей із малозабезпечених сімей. Загальна сума допомоги склала близько 1,2 млн. гривень.

Щорічно у відділенні онкогематології ІНВНХ їм В.К. Гусака в Донецьку лікування проходять 450-500 маленьких пацієнтів. В даний момент в стаціонарі 41 дитина. Діти перебувають у лікарні досить тривалий час - деякі щасливчики виписуються через півроку, курс лікування інших дітей може тривати 3-4 роки. Понад 1,5 року за своє життя бореться і 9-річна Надя, яку вдома чекає тато і цілий зоопарк домашніх улюбленців.

- Ми дізналися про діагноз Наді у 2012 році , пройшли серйозний курс лікування і сподівалися, що все позаду. Але вдома ми пробули лише 4 місяці, в червні 2013 року у Надійки стався рецидив. Ось, донині ми проходимо лікування, - зі сльозами на очах ділиться своєю історією Анна Циганкова, мама Наді. - Це дуже важко, постійно потрібні донори. Хоч про ліки не потрібно переживати, ми їх отримуємо безкоштовно в рамках програми фонду Ріната Ахметова.

За доброю традицією, ось вже 4 рік Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України», напередодні Міжнародного дня онкохворої дитини, створив святкову атмосферу для маленьких пацієнтів у цьому відділенні онкогематології, провів майстер-класи, запросив в гості до дітей артистів. Діти взяли участь у концерті і власноруч виготовили яскраві привітальні листівки для мам. Такі душевні свята допомагають хворим дітям відволіктися від своїх недуг, а позитивні емоції сприяють швидшому одужанню.

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua