Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
10.12.2013 | Київ

Соціальну рекламу про всиновлення показують на 28 телеканалах України та у ресторанах швидкого харчування 18 міст України

Поділіться цією новиною

Від початку грудня соціальний мультиплікаційний ролик про всиновлення, створений на підтримку Всеукраїнського порталу національного всиновлення www.sirotstvy.net,  можна побачити на моніторах 59 ресторанів McDonalds у 18 містах України.

Соціальну рекламу про всиновлення показують на 28 телеканалах України та у ресторанах швидкого харчування 18 міст України
Відеорепортаж
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

 Анімаційний ролик із назвою «Право на родину є в кожної дитини!»  транслюватиметься у цих закладах протягом двох місяців, на 200 екранах. За цей час про проблему сирітства і портал www.sirotstvy.net дізнаються кількасот тисяч відвідувачів.

Цю соціальну рекламу створено у рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії на підтримку програми «Сирітству – ні!» фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Зокрема, було створено соціальний мультиплікаційний ролик тривалістю 15 секунд. Зараз його можна побачити в ефірах 28 провідних телеканалів України. Усі телеканали погодилися розмістити і транслювати цю соціальну рекламу безкоштовно. Мета ролика – актуалізувати проблему сирітства в Україні та розповісти про Всеукраїнський портал www.sirotstvy.net і «гарячу» телефонну лінію з питань усиновлення.

Зараз в Україні понад 25 000 дітей позбавлені батьківської опіки, і 90% з них - так звані «соціальні сироти», тобто діти при живих батьках. Фонд «Розвиток України» завжди приділяв значну увагу підтримці сімейних цінностей у суспільстві, а особливо - праву дитини жити та виховуватись у родині.  Саме тому 1 червня 2008 року було започатковано програму «Сирітству – ні!». Основними   її завданнями стали сприяння національному усиновленню; надання підтримки прийомним сім'ям і дитячим будинкам сімейного типу, в тому числі матеріальної; реформування інтернатної системи та створення центрів підтримки родини.

У рамках програми успішно працює Всеукраїнський портал національного усиновлення www.sirotstvy.net, де розміщено актуальну інформацію про 12 000 дітей, яким потрібна родина. За час  існування порталу понад 6 тисяч дітей знайшли батьків; відкрито всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію з питань усиновлення 0 800 50 14 14. Щотижня на цей номер надходить понад 100 дзвінків з усієї України.

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua