Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
09.12.2013 | Київ

Всеукраїнському порталу національного усиновлення sirotstvy.net - 4 роки

Поділіться цією новиною

Сьогодні Всеукраїнський портал національного усиновлення www.sirotstvy.net , який створений і реалізується в рамках програми «Сирітству - ні!» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», святкує 4 роки своєї роботи.

Всеукраїнському порталу національного усиновлення sirotstvy.net - 4 роки
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

Нагадаємо, на порталі розміщено анкети дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які підлягають усиновленню. Це своєрідний місток між дитиною і потенційними батьками. Також на порталі команда програми «Сирітству - ні!», разом із партнерськими організаціями (це, наприклад, Мінсоцполітики, «Магнолія ТВ», ФК «Шахтар», багатьма центральними та регіональними ЗМІ допомагають піднімати проблему сирітства в Україні та популяризувати сімейні форми виховання. Юристи, психологи та соціальні працівники дають консультації з питань усиновлення для майбутніх батьків, розповідають про нюанси різних форм виховання , подають життєві історії дітей, розповідають про сім'ї, що взяли діток. Працює «гаряча» телефонна лінія з питань усиновлення .

«Коли портал тільки починав свою роботу, ми розуміли: навіть одна дитина, влаштована у сім'ю, вартує витрачених зусиль! За 4 роки роботи порталу 6214 дітей знайшли нові сім'ї, а кількість відвідувачів порталу збільшилася вдвічі. Ми хочемо сказати спасибі всім нашим партнерам і однодумцям, усім , хто допомагає нашій команді знаходити сім'ї для українських дітей і боротися з інтернатної системою», - говорить керівник програми «Сирітству - ні!» Дар'я Касьянова.

Тільки з початку 2013 року з бази даних Всеукраїнського порталу національного усиновлення www.sirotstvy.net програми  «Сирітству - ні» було «знято» 1575 анкет про дітей. Тепер ці дівчатка і хлопчики живуть з мамами і татами.

Нагадуємо, телефон всеукраїнської гарячої лінії з питань усиновлення - 0800 50 14 14. Дзвінки зі стаціонарних телефонів і мобільних операторів безкоштовні. Також питання можна надсилати на адресу sirotstvy_net@ukr.net

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua