Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
04.12.2013 | Київ

Ані Лорак, Ігор Крутой і Ігор Ніколаєв знімуть у Києві кліп про дітей

Поділіться цією новиною

Цього четверга, 5 грудня, співачка Ані Лорак, композитор Ігор Крутой і співак, поет Ігор Ніколаєв візьмуть участь у зйомках кліпу режисера Каті Царик на пісню «Сниться сон». Ідея належить благодійному фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». У серпні цього року Ані Лорак стала голосом програми фонду «Сирітству-ні!» для того, щоб привернути увагу до проблеми сирітства в країні. Співачка виховувалася в інтернаті, і як ніхто інший розуміє важливість мами і тата в житті дитини.

Ані Лорак, Ігор Крутой і Ігор Ніколаєв знімуть у Києві кліп про дітей
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

Автор музики Ігор Крутой щорічно до Дня Св. Миколая разом зі своїм другом, засновником фонду «Розвиток України» Рінатом Ахметовим їздить до дитячих установ і прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, де спілкується з дітьми, вихователями, прийомними батьками з метою популяризації сімейних форм виховання. Тому композитор відразу погодився написати пісню і залучив поета Ігоря Ніколаєва, який поділяє ідею про важливість сім'ї для кожної дитини. Об'єднання зусиль усіх сторін призвело до написання пісні, яка разом із кліпом буде презентована 18-го грудня на стадіоні «Донбас Арена» під час благодійної акції «Ігор Крутой, Рінат Ахметов – дітям».

«Сниться сон» – це гімн сімейних цінностей. Пісня про материнську любов, про дитячі мрії, про важливість сім'ї, про силу, стійкість і переживаннях тих дітей, у яких немає батьків. Хоча в основі сюжету кліпу дитина-сирота, сама пісня спонукає кожного глядача винести з цієї історії свій сенс і заклик: обійняти свою дитину, зробити з нею уроки, пограти і навіть після важкого робочого дня знайти час на спілкування.

 

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua