Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
11.11.2013 | Київ

Закритий показ фільму «Блеф, або з Новим роком!»

Поділіться цією новиною

15 листопада 2013 року, кінотеатр «Україна», вул. Городецького, 5, фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» в межах програми «Сирітству-ні!» проводить допрем'єрний показ документального фільму «Блеф, або з Новим роком!» російського режисера Ольги Синяєвої. Упродовж чотирьох років Ольга проводила зйомки в різних інтернатних установах Росії. Знімати фільм почала незабаром після того, як сама взяла дитину з дитячого будинку. Ольга застала руйнування патронатної системи виховання в Росії і появу скандального «закону Діми Яковлєва», який забороняє громадянам США всиновлювати російських дітей.

Закритий показ фільму «Блеф, або з Новим роком!»
Відеорепортаж
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

Але фільм не про це – це стрічка про внутрішній світ дитини-сироти, яка незважаючи на персонал, на спонсорів і гостей з іграшками, залишається самотньою. Це фільм про те, що ніколи не зможе отримати дитина в установі, про депривацію – психічний стан, викликаний позбавленням найнеобхідніших життєвих потреб. Це поняття багатогранно розкривається у фільмі. Як дитина розгойдується сама з боку в бік, щоб компенсувати таким чином материнські руки, як недоотримує спілкування та увагу.

Це те, на що часто не звертають уваги не лише чиновники, а й більшість звичайних людей, які хочуть будувати «гарні інтернати» і привозити дітям-сиротам подарунки на свята, вбачаючи свій обов'язок і вплив на ситуацію лише в цьому. Картина показує систему дитячих будинків на пострадянському просторі зсередини, яскраво розкриває образи дітей різного віку, вихователів і директорів, волонтерів, батьків.

Фільм не дає готових відповідей, але змушує задуматися і закликає до дії, що систему необхідно змінювати. Напередодні ухвалення Європейської конвенції про захист прав дитини запрошуємо Вас на передпрем'єрний показ та обговорення фільму з режисером Ольгою Синяєвою, продюсером фільму і громадським діячем, випускником радянської інтернатної системи, експертом із соціального сирітства Олександром Гезаловим, Уповноваженим Президента України з прав дитини Юрієм Павленком, директором фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Анатолієм Заболотним.

 

Вхід вільний. Необхідна попередня акредитація за номером телефону: +38 044 502 52 12.

 

Дата: 15 листопада

Початок: 18:30

Місце: кінотеатр «Україна», вул. Городецького, 5.

 

Повернутися до списку новин
Прес-реліз
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua