Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
14.11.2019 |

Задоволені і пацієнти, і лікарі

Поділіться цією новиною

Інфаркти та інсульти дедалі частіше забирають життя українців. Усе необхідне для надання допомоги в таких випадках є в автомобілях швидкої допомоги Фонду Ріната Ахметова. Один із них уже рятує життя в Кропивницькому.

Задоволені і пацієнти, і лікарі
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

На виклик до пенсіонерки Марфи Миколаївни нова машина прибула лише через три хвилини. Медики діагностували інсульт і розповіли, що за чергування три-чотири рази виїжджають на такі виклики.

«Чудово підходить для наших доріг. Машина зручна як пацієнтам, так і медичним працівникам. Ми всі вдячні Рінату Ахметову за ці автомобілі», — каже Ростислав Гончаренко, фельдшер швидкої допомоги.

Автомобіль Фонду лікарі називають реанімацією на колесах. Кажуть, навіть якщо така швидка застрягне в дорозі, сучасне обладнання допоможе тривалий час підтримувати життя пацієнта.

Фонд Ріната Ахметова передав медикам уже 139 машин за проектом «200 швидких для України». До кінця року в усіх регіонах країни отримають ще 61 автомобіль. Це будуть швидкі-позашляховики на базі Toyota Land Cruiser.

Проект «200 швидких для України» реалізується з ініціативи Президента Володимира Зеленського та за особистим рішенням Ріната Ахметова й повністю фінансується з його коштів.

Уперше за 28 років незалежності країни Рінат Ахметов — єдиний благодійник, який передав медикам таку кількість суперсучасних машин швидкої допомоги. Завдяки 200 автомобілям швидкої допомоги, які розподілять у лікарні країни, де особливо гостро потребують транспорту, будуть врятовані життя понад мільйона українців.

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua