Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
12.11.2019 |

«Це безпрецедентна допомога»: ще дві швидкі від Ріната Ахметова вирушили рятувати життя на Закарпатті

Поділіться цією новиною

Наш регіон особливий. Загалом у нас хороші дороги, але тільки міжміські. До гірських сіл і селищ дістатися складно. Особливо коли машина стара. Зараз ми зітхнули з полегшенням, бо отримали нові машини.

«Це безпрецедентна допомога»: ще дві швидкі від Ріната Ахметова вирушили рятувати життя на Закарпатті
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

Так прокоментував отримання нових автомобілів швидкої невідкладної допомоги заступник директора Закарпатського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Михайло Апшай. Медик приїжджає до Києва по нові швидкі не вперше. Загалом Закарпатська область отримала вже п’ять суперсучасних машин у рамках проекту «200 швидких для України», який реалізується за ініціативи Президента України та за особистим рішенням Ріната Ахметова й повністю фінансується з його коштів.

– До цього ми одержали одну машину для допомоги новонародженим і дві «реанімації на колесах» для дорослих. Тепер Рінат Ахметов подарував нам ще два автомобілі типу В. Безмірно вдячні йому за цю підтримку. Це безпрецедентна допомога. Ніколи ще в Україні ніхто не дарував стільки машин для швидкої допомоги, – сказав Михайло Михайлович.

Фонд Ріната Ахметова передав медикам країни вже 139 машин за проектом «200 швидких для України». До кінця року в усіх регіонах країни отримають ще 61 автомобіль. Це будуть швидкі-позашляховики на базі Toyota Land Cruiser.

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua