Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
29.10.2019 |

«Мрій. Плануй. Дій!»: допомогти підлітку здійснити свою мрію

Поділіться цією новиною

Фонд Ріната Ахметова у Києві провів мотиваційний тренінг «Мрій. Плануй. Дій!» серед підлітків від 12 до 16 років – вихованців Дитячих будинків сімейного типу. Разом із психологом, президентом Асоціації наставників та експертом Фонду Надією Кондратюк 50 дітей вчилися візуалізувати свої мрії та бажання, а також планувати шлях до їх реалізації.  Адже для того, щоб домогтися поставленої мети, її потрібно спочатку сформулювати для себе самого. І щодня перемагати свій страх, сумніви, лінь - головні перепони на шляху до мрії.

«Мрій. Плануй. Дій!»: допомогти підлітку здійснити свою мрію
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

«Програма «Рінат Ахметов - Дітям. Сірітству - ні!» Фонду - лідер національного усиновлення. Також вона допомагає змінювати життя дітей з інтернатів, Дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей на краще. Здійснити їх мрію і розкрити особистісний потенціал. Це особливо важливо підліткам, які вже скоро почнуть доросле життя. Вони мріють про гідне життя, гідне майбутнє, гідну роботу. І такі тренінги допоможуть втілити свої мрії в життя, дають стимул повірити в себе і свої сили», - сказав Андрій Хворостянко, керівник із розвитку проектів Фонда.

Спочатку діти візуалізували свій настрій, потім малювали мрії на великих ватманах олівцями та фломастерами, а після того вчилися планувати кроки до їх реалізації. Здивувало те, що діти говорили не тільки про «хочу Айфон». «Я хочу стати програмістом», - поділився з нами своєю мрією підліток Ігор. Його сусідка – Настя - додала: «Я хочу стати перекладачем з англійської та італійської». Хлопчина за сусіднім столиком хотів бути художником.

Три  години промайнули дуже швидко. Наприкінці тренінгу діти із радістю відповіли: «Ми зрозумілі – як треба мріяти! Треба йти вперед та не здаватися!».

 «За ті три коротких години нам вдалося досягнути зміни навіть у способі мислення, - поділилася своїми враженнями тренер Надія Кондратюк. – Так, спочатку ми не могли зрозуміти, що таке мрія. З’ясували, що мрія має бути конкретною, вимірюваною та реальною. Казати «Хочу бути успішною» - це ні про що, немає конкретики. Мрія повинна мати форму, барви, план та навіть дати. У когось була мрія – бути богом. Згодом дійшли висновку, що богом бути неможливо, а ось стати президентом країни, чи нардепом – це вже реально».

Далі діти вчилися візуалізувати мрії. Адже вкрай важливо, якщо ти маєш мрію, скласти план - як її досягти.

«Найбільш мене здивувала мрія: «Робити добро». Вона була від сором’язливого, тихого хлопчика, який як я гадаю, мав непросте життя. Але те, що він намалював свою мрію: «Робити добро» та кроки до її реалізації - вразило мене до глибини душі», - розповіла Надія Кондратюк.

Також Фонд Ріната Ахметова оголосив конкурс «Моя Історія успіху» для вихованців інтернатів та Дитячих будинків сімейного типу. Для участі в ньому потрібно підписатися на сторінки Фонду в Facebook (https://www.facebook.com/AkhmetovFDU) або Instagram (https://www.instagram.com/akhmetovfoundation/).

Поділитися своєю «Історією успіху»: опублікувати в соцмережах пост з відео або фото, де описати, якого результату ти досяг у спорті / науці / мистецтві або інших сферах життя.

Додати в Facebook або Instagram хештеги # МояІсторіяУспеха і # ФондРінатаАхметова. Відзначити @AkhmetovFDU, щоб ми дізналися про «Твою історію успіху».

Найцікавіші історії отримають цінні призи. Серед яких: смартфон, планшет і екшн-камера! Беріть участь і вигравайте, ми віримо в ваш успіх!

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua