Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
31.10.2013 | Запоріжжя

Сучасні методи ранньої діагностики раку грудної залози тепер впроваджують і на МК «Запоріжсталь»

Поділіться цією новиною

29 жовтня 2013 року в межах програми «Здоров'я жінки», що діє для співробітниць металургійного комбінату «Запоріжсталь», відбулося відкриття кабінету мамографії, обладнаного новим сучасним цифровим мамографом. Загальний розмір інвестицій у проект склав приблизно 1 млн грн.

Сучасні методи ранньої діагностики раку грудної залози тепер впроваджують і на МК «Запоріжсталь»
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

Програма «Здоров'я жінки» розроблена і впроваджена для співробітниць МК «Запоріжсталь» згідно з корпоративною системою охорони здоров'я на підприємствах Групи Метінвест, спрямованою на запобігання захворюванням, пов'язаним із виробничими чинниками, і збереження здоров'я співробітників. Ця програма передбачає проведення щорічних мамологічних досліджень молочної залози, крім передбачених регулярних медичних профоглядів.

«На комбінаті працює понад 4,5 тисячі співробітниць, і всі вони не тільки цінні працівники, а насамперед – тендітні й ніжні жінки. Про це треба постійно пам'ятати і робити все можливе для турботи про їхнє здоров'я і забезпечення якісних медичних послуг», – зазначив Генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

На важливість цього діагностичного обладнання під час урочистого відкриття кабінету вказала керівник програми «Рак виліковний» фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Вікторія Миколаюк.

«Мамографічний кабінет є життєво необхідним, – зазначила Вікторія Миколаюк. – Адже рак грудної залози є найбільш грізним жіночим захворюванням, а мамографія – головний вид діагностики, який може виявити цю недугу на ранніх стадіях. Тому дуже важливо забезпечувати доступ якомога більшої кількості жінок до цього методу діагностики. Наприклад, у Києві впродовж місяця працювала «Мобільна жіноча консультація» – спільний проект фонду та Національного інституту раку. За результатами цього «місячника» лікарі обстежили 567 жінок, у 3% із них запідозрено рак, у 9% знайдено доброякісні новоутворення, у багатьох – хронічні захворювання грудної залози. При цьому якщо виявити рак на ранній стадії, то шанси на повне одужання є високими. Тому ми вітаємо ініціативу «Запоріжсталі».

Скористатися послугами кабінету мамографії можуть не тільки робітниці МК «Запоріжсталь», а й ПАТ «Запоріжкокс», ПАТ «Запоріжвогнетрив». Зазначимо, що новий і сучасний цифровий мамограф – українського виробника (фірма «Радмір», місто Харків) – володіє високими технічними та якісними характеристиками.

Нагадаємо, працівникам МК «Запоріжсталь» згідно з умовами колективного договору надаються медичні послуги в лікувальних установах м. Запоріжжя за рахунок коштів підприємства, за 9 місяців 2013 року на ці цілі виділено приблизно 9,5 млн грн.

 

Прес-центр МК «Запоріжсталь»

Прес-служба Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua