Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
10.10.2019 |

Врятувати головну цінність у світі

Поділіться цією новиною

Фонд Ріната Ахметова в рамках четвертого етапу проекту «200 швидких для України» передав у Харківську область суперсучасний автомобіль неонатальної швидкої допомоги. Він дасть змогу надавати своєчасну допомогу малюкам, які щойно з’явилися на світ.

Врятувати головну цінність у світі
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

«Ця машина буде рятувати дитячі життя – головну цінність на світі. Насамперед вона може перевозити немовлят, які потребують медичної допомоги, з однієї лікарні в іншу, зокрема зі селищ до обласного центру, де їм можуть надати спеціалізовану допомогу. Харківська область – велика, і часто через відсутність сучасного автомобіля з таким серйозним технічним обладнанням вельми ускладнювалися як транспортування дитини, так і оперативність надання екстреної допомоги», – розповів Юрій Подзолков, генеральний директор із технічних питань Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Харківської області.

Він додав, що один із найважливіших елементів медобладнання в салоні неонатальної швидкої Фонду – дорогий кувез. Це інкубатор, своєрідна «капсула життя», яка підтримує стабільну, безпечну температуру та вологість, туди надходить кисень. Вона обладнана гідропневматичною підвіскою, що не залежить від амортизації автомобіля. Тобто дитина в «капсулі життя» не відчує жодних поштовхів під час руху.

Проект «200 швидких для України» реалізується з ініціативи президента Володимира Зеленського та за особистим рішенням засновника Фонду Ріната Ахметова. Вперше за 28 років незалежності країни Рінат Ахметов – єдиний благодійник, який передав медикам таку кількість суперсучасних машин швидкої допомоги.

У рамках проекту 100 суперсучасних карет швидкої допомоги вже передані медичним закладам у всіх областях України. Серед них – машини трьох типів: автомобілі для екстреної допомоги дорослим пацієнтам, машини реанімації новонароджених і швидкі-позашляховики, що призначені для роботи в гірській місцевості та важкодоступних населених пунктах. До кінця року ще 100 нових, обладнаних за останніми стандартами, автомобілів швидкої медичної допомоги будуть передані лікарням країни, що дозволить лікарям за рік зробити понад мільйон виїздів до пацієнтів і врятувати більш ніж мільйон життів.

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua