Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
03.10.2019 |

Повернути дитині слух: як отримати допомогу Фонду Ріната Ахметова

Поділіться цією новиною

Фонд Ріната Ахметова у своїй діяльності особливу увагу приділяє питанням дитячого здоров’я. Одним із напрямів стала допомога малюкам із проблемами слуху в рамках проекту «Рінат Ахметов – Дітям. Тепер я чую». Днями його учасницею стала Аріна Ярмоленко із Запоріжжя, якій ще не виповнилося чотирьох років.

Повернути дитині слух: як отримати допомогу Фонду Ріната Ахметова
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

«Коли Аріні було півроку, жодних відхилень лікарі не виявили. Але коли доньці виповнився рік і місяць, вона потрапила в лікарню з бронхітом. Потім її перевели в інфекційне відділення. Спочатку після виписки все, здавалося, було нормально. Але потім стан дочки почав викликати в мене тривогу», – розповіла мама Катерина Григорівна.

Батьки знову вирішили перевірити слух маленької. Але тут виникла несподівана перешкода – повноцінному обстеженню заважали проблеми з носоглоткою. Знадобилася операція з видалення аденоїдів, і тільки після цього лікарі змогли поставити остаточний діагноз – «туговухість ІІ ступеня». По допомогу мама звернулася до Фонду Ріната Ахметова – тут і отримали для дитини високочутливий слуховий апарат.

Фонд Ріната Ахметова з 2007 року допомагає малятам із проблемами слуху. Завдяки проекту «Рінат Ахметов – Дітям. Тепер я чую» деякі малюки вперше почули голос мами. Загалом за минулий час Фонд допоміг встановити 156 високочутливих слухових апаратів.

«Рінат Ахметов – Дітям. Тепер я чую»: як отримати допомогу за проектом

У рамках проекту допомогу можуть отримати діти з нововиявленою туговухістю I–IV ступеня віком від 0 до 5 років, які проживають у Донецькій, Луганській, Запорізькій і Харківській областях із найбільш соціально незахищених сімей.

Докладну інформацію можна дізнатися на гарячій лінії Фонду 0800 509 001.

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua