Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
16.08.2019 |

Це престиж нашої країни

Поділіться цією новиною

Новий, сучасний автомобіль швидкої допомоги Peugeot Boxer (тип В) отримала Волинська область в рамках першого етапу проекту «200 швидких для України» Фонду Ріната Ахметова. Це перша нова швидка, що з'явилася в регіоні за останні сім років.

Це престиж нашої країни
ФОТОГАЛЕРЕЯ 3 фото

Як розповів в.о. директора Волинського облцентру екстреної медичної допомоги Володимир Шмаль, в центрі працюють 72 бригади. При потребі місцевих медиків в 93 автомобіля, тільки 51 умовно відповідає вимогам.

«Додам, що з 2012 року ми не отримували жодного нового авто. І це при тому, що у нас в області два міжнародних переходи з Європейським Союзом і три - з Білоруссю. Коли за викликом приїжджає той автомобіль, що є, іноземці неприємно здивовані. Адже в нашій області ще популярний і туризм, туристам теж необхідна медична допомога. У наших старих авто люди бояться їздити. А це ж і престиж країни. Що стосується оснащення, то воно відмінне: просторий салон, є апарат для штучної вентиляції легень, дефібрилятор, є апарат для вимірювання цукру в крові і багато іншого. Це мрія всіх керівників бригад », - підкреслив Шмаль.

Швидка допомога Фонду Ріната Ахметова вже почала працювати в Любомльському районі, що межує з Польщею. За словами начальника управління охорони здоров'я Волинської ОДА Ігоря Ващенюка, для цього є низка причин.

«Ми перш за все намагаємося забезпечувати лікарні, які знаходяться біля міжнародних трас. Найбільший міжнародний перехід в області - Ягодин, тому ця машина їде в Любомль. Наступний автомобіль отримає Володимиро-Волинський район, в межах якого знаходиться автоперехід Устилуг. Лікарні біля траси повинні бути максимально забезпечені, щоб в разі необхідності максимально швидко надати екстрену допомогу», - пояснив Ігор Ващенюк.

19 серпня 2019 року медикам з 24 регіонів України буде передана друга партія машин невідкладної медичної допомоги, закуплених у рамках проекту «200 швидких для України» Фонду Ріната Ахметова. Представники обласних лікарень, станцій швидкої допомоги та амбулаторій сільських громад отримають 25 автомобілів Peugeot Boxer (тип В) і 2 машини Citroen Jumper (тип B).

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua