Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
16.08.2019 |

Вада серця не повинна стати вироком для дитини

Поділіться цією новиною

За 14 років роботи Фонд Ріната Ахметова реалізував ряд проектів, що допомогли сотням тисяч українців зберегти своє здоров’я. Зокрема, понад 120 000 людей отримали допомогу в рамках програм «Рак виліковний» і «Стоп туберкульоз». Тільки на Донбасі за останні п’ять років завдяки допомозі Ріната Ахметова були врятовані життя понад 1 000 000 людей.

Вада серця не повинна стати вироком для дитини
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

Треба зазначити, що порятунок життя та здоров’я дитини залишається пріоритетом для Фонду. Одним із важливих напрямів стала допомога в проведенні операцій зі встановлення оклюдера в рамках проекту «Рінат Ахметов – Дітям. Здорове серце». Це спеціальний імплант, що закриває ваду серця та несе мінімум навантажень юному організмові.

Однією з учасниць проекту стала Алекса Русанова з Харкова, якій у вересні виповниться лише два рочки.

«Відкриту артеріальну протоку в доньки виявили, коли їй не було й року. Це сталося на прийомі у педіатра, яка почула шуми в серці. Звичайно, повірити в це було дуже важко, і ми вирішили проконсультуватися в різних лікарів. Відвідали кілька медичних закладів, але всюди давали висновки, які суперечили одне одному. Зрештою, початковий діагноз підтвердили в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. Амосова. І порадили зробити операцію», – розповіла мама Юлія Олександрівна.

З огляду на вік Алекси найоптимальнішим варіантом було встановлення оклюдера. Вже наступного дня після такої операції більшість пацієнтів виписують із лікарні. Однак вартість такого імпланта для Русанових виявилася надто високою.

«Ми були на межі відчаю. На щастя, доктор Ігор Дітковський порадив звернутися до Фонду Ріната Ахметова, де відразу відгукнулися на нашу біду. Щиро дякуємо Рінату Леонідовичу за здорове серце Алекси», – сказала мама дівчинки.

Як отримати допомогу за проектом

«Рінат Ахметов – Дітям. Здорове серце» – це допомога в проведенні операцій зі встановлення оклюдера дітям від 0 до 18 років із вродженими вадами серця з реєстрацією в Донецькій, Луганській, Харківській і Запорізькій областях із малозабезпечених і соціально незахищених сімей.

Докладну інформацію можна дізнатися на гарячій лінії Фонду 0800 509 001.

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua