Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
05.08.2019 |

Розповісти світові свою історію

Поділіться цією новиною

Фонд Ріната Ахметова організував зустріч із відомим українським спортсменом і письменником Михайлом Зав’яловим для учасників проекту «Реабілітація поранених дітей». Михайло Михайлович розповів дітям про свої спортивні досягнення та книгу «Бокс. Від залу до рингу», а також про видання «Донбас і Мирні» Фонду, кілька героїв якої беруть участь у цьому сезоні проекту.

Розповісти світові свою історію
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

– Дуже правильно, коли в такий час видають книги про Донбас, про дітей. Дай Боже, щоб усе закінчилося, і діти з Донбасу знову почали прославляти Україну в спорті», – поділився своїм враженням Михайло Зав’ялов.

Він також виступив у ролі наставника, під чуйним керівництвом якого хлопчики та дівчатка змогли самі відчути себе майстрами пера. Кожен написав невелику розповідь про себе, пережиті події і про те, яким вони бачать завтрашній день.

– Дітям представили фотокнигу «Донбас і Мирні», що розповідає про трагедію людей, які живуть на сході України. Діти з подивом виявили, що серед них присутні відразу три герої книги: Влад Щербак, Влад Потін, Мілана Абдурашитова. Вони з цікавістю прочитали їхні історії і жваво відреагували на пропозицію письменника розповісти світові про те, що випало пережити їм. Фонд збереже ці есе як свідчення трагедії дітей Донбасу, – розповіла Катерина Терзієва, керівник програм Фонду Ріната Ахметова.

Насамкінець зустрічі всі охочі взяли участь у незвичайній фотосесії, діти фотографувалися і з письменником, і з його трофеями.

– Мені найбільше сподобалися історії зі спортивного минулого Михайла Зав’ялова. Деякі були дуже смішними. А ще я сфотографувався з чемпіонським поясом! Це круто! – сказав учасник проекту Влад Потін.

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua