Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
02.08.2019 |

Оздоровити душу й тіло

Поділіться цією новиною

За час збройного конфлікту на Донбасі поранено понад 350 дітей. Такі цифри наводить моніторингова місія ООН. Не менш ніж половина дітей дістала травми, на відновлення після них потрібно кілька років. Спеціально для дітлахів Фонд Ріната Ахметова розпочав проект «Реабілітація поранених дітей».

Оздоровити душу й тіло
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

У ці дні в санаторії «Жовтень», під Києвом, проходить черговий заїзд нового сезону проекту. Серед його учасників – Варя Повна із Мар’їнки. Півтора місяця тому, 14 червня 2019 року, у будинок, де дівчинка живе з мамою, дідусем і прадідом, влучили снаряди. Травми дістали всі члени сім’ї.

– Мама зламала ногу, у неї опіки. У дідуся багато великих подряпин. А на прадідуся впав дах, він найбільше з усіх постраждав, – розповідає дівчинка, насилу стримуючи сльози.

Сама Варя теж важко поранена – медики зафіксували травму живота та контузію. Дівчинка пережила величезний стрес, а психологічні травми так само небезпечні, як і фізичні. Варя стала учасницею проекту «Реабілітація поранених дітей». Лікарі та психологи допомагають їй зцілити і душу, і тіло – для цього складена індивідуальна програма лікування та реабілітації. Щодня всіх учасників проекту чекають лікувальні процедури, заняття та зустрічі з психологами.

З 2016 року, коли почав роботу проект Фонду Ріната Ахметова «Реабілітація поранених дітей», проведено приблизно 110 лікувальних курсів.

Усі подробиці про проект «Реабілітація поранених дітей» можна дізнатися на гарячій лінії Фонду за телефоном 0 800 50 90 01.

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua