Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
26.07.2019 |

Рятуючи дитячі серця

Поділіться цією новиною

Фонд Ріната Ахметова допомагає дітям назавжди забути про страшний діагноз – ваду серця. У рамках проекту «Здорове серце» проведено понад 100 операцій зі встановлення спеціального імпланта-оклюдера.

Рятуючи дитячі серця
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

Одним із учасників проекту став 11-річний Данило Лепихов із Маріуполя.

«Синові було два роки, коли лікарі вперше почули шуми у нього в серці, однак жодних патологій тоді не виявили. Два роки потому кардіолог виявила хорди і вирішила, що шуми виникають через це. Тоді Даню взяли на облік, а потім він проходив щорічні перевірки. При цьому дитина останні кілька років займалася танцями, але часту задишку ми списували на зайву вагу», – розповіла мама Олена.

Цього року, коли Данилові виповнилося 11 років, чергове УЗД показало відкриту артеріальну протоку, тобто ваду серця. Лікарі, які приїхали до Маріуполя з Інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова, підтвердили діагноз і рекомендували провести операцію. Найбільш оптимальним варіантом було встановлення оклюдера, але вартість імпланта була для сім’ї надто високою. На допомогу прийшов Фонд Ріната Ахметова – 24 липня серце Дані стало здоровим.

«Щиро дякуємо за допомогу, за те, що наша дитина одужала», – сказали батьки хлопчика.

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua