Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
03.07.2019 |

Проект «Твоя суперсила!» Фонду Ріната Ахметова допомагає Лізі Кубрак

Поділіться цією новиною

Проект «Твоя суперсила!» Фонду Ріната Ахметова – це можливість для вихованців інтернатних закладів розкрити та розвинути свої таланти. Однією з його учасниць стала Єлизавета Кубрак з Олексієво-Дружківської санаторної школи-інтернату № 13. Тут навчаються і проходять лікування діти з порушеннями опорно-рухового апарату. З рідних дівчинка має тільки маму, яку дочка тішить своїми успіхами в навчанні. Адже завдяки високій успішності вона претендує на «Золоту медаль». Ліза навчається в 11-му класі і вже зовсім скоро для неї розпочнеться доросле життя. Під час першого етапу проекту торік у грудні вихованка інтернату зізналася, що мріє бути письменницею.

Проект «Твоя суперсила!» Фонду Ріната Ахметова допомагає Лізі Кубрак
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

«Я почала писати в семирічному віці. Тоді мені прийшла ідея створити щось нове, цікаве людям. Спочатку були вірші, потім почала з’являтися і проза. Мій улюблений жанр – фентезі та детективи, і зараз я пишу оповідання у цьому стилі», – розповіла Ліза.

#ФондРинатаАхметова #ТвояСуперСила

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua