Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
14.05.2019 |

«Спасибі за повноцінне життя мого сина»

Поділіться цією новиною

Андрію Вапірову вісім років.

Він обожнює футбол, але вийти на поле довгий час не міг – у шість років лікарі виявили ваду серця, тому будь-яка фізична активність була заборонена. Ця звістка приголомшила батьків.

«Спасибі за повноцінне життя мого сина»
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

«Коли ми дізналися про проблему, то через збройні дії в нас взагалі не було можливості її розв’язати», – розповіла Наталя, мама хлопчика.

Усунути недугу можна було двома способами. Перший – порожнинна операція, коли розкривають грудну клітку. А це серйозна загроза дитячому здоров’ю. Другий спосіб передбачав встановлення спеціального імпланта – оклюдера. Це малотравматичний варіант, але вартість оклюдера була занадто висока для Вапірових. У рамках проекту «Здорове серце» Фонду Ріната Ахметова, куди звернулися батьки, Андрію встановили оклюдер.

«Завдяки Фонду Ріната Ахметова дитина почала займатися футболом, зніматися у фільмах, вести повноцінне життя! Вельми дякуємо, тому що ми б самі не змогли нести цю ношу на той час, а дитині допомога була необхідна», – подякували батьки Андрія.

Зараз Андрій грає в основному складі дитячої футбольної команди ФК «Маріуполь». Хлопчик також став учасником нового сезону проекту «Мирне літо – дітям Донбасу» Фонду. Його новий сезон стартує вже в червні. 

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua