Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
21.10.2013 | Киев

Ані Лорак влаштувала для прийомних дітей свято сім'ї

Поділіться цією новиною

Діти з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу з різних областей України відвідали концертне шоу співачки. У цю суботу в Палаці спорту (Київ) відбулося грандіозне концертне шоу української співачки Ані Лорак, присвячене двадцятиліттю її творчої кар’єри. Протягом двох годин глядачі - а їх зібрався повний зал - спостерігали постановку режисера Олега Бондарчука, яка радше нагадувала спектакль. На сцені було безліч екранів, декорацій-трансформерів і навіть автомобіль. Привітати Кароліну і виступити з нею приїхали Філіп Кіркоров, Валерій Меладзе, Сергій Лазарєв, Тимур Родрігез, а також український вокальний секстет ManSound.

Ані Лорак влаштувала для прийомних дітей свято сім'ї
ФОТОГАЛЕРЕЯ 5 фото

Але особливими гостями для Ані Лорак стали дітки і їхні нові батьки з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, які на запрошення співачки приїхали з різних областей України на концерт. Ці нові родини було створено за підтримки фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» і альянсу «Україна без сиріт». У серпні цього року Ані Лорак стала «голосом» програми «Сирітству-ні» фонду Ріната Ахметова і однойменного порталу з усиновлення www.sirotstvy.net, де зібрано інформацію про дітей, які перебувають в інтернатних установах . Співачка сама виховувалася в інтернаті і вважає, що кожна дитина має жити в сім'ї - чужих дітей не буває. «Хочеться, щоб всі дітки, які перебувають в інтернатах, отримали свій будинок. Потрібно просто озирнутися і поділитися своєю любов'ю, своїм теплом» , - каже Ані Лорак.

7-річний Святослав скромно каже: «Я теж люблю співати. І хочу подарувати букет Ані Лорак». Його батько Василь Дерев'янко, вихователь дитячого будинку сімейного типу, в якому живуть 7 дітей, додає, що дитина не просто співає, а вже навіть виграє міжнародні конкурси і збирається стати співаком. Другий син ходить до танцювального гуртка, а донька добре малює. Таланти дітей стали проявлятися вже коли діти стали жити у сім'ї. І це не дивно, адже тепло родини, на думку психологів, допомагає дитині розкритися.

Повернутися до списку новин
Прес-реліз
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua