Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
08.10.2013 | Київ

125 жінок пройшли обстеження у Мобільній жіночій консультації в Києві

Поділіться цією новиною

Протягом першого тижня роботи, починаючи з 1 жовтня, у пересувному комплексі  «Мобільна жіноча консультація», що зараз перебуває в Києві біля Національного інституту раку, обстеження пройшли 125 жінок. У 70 жінок виявили мастопатію, у 13 – доброякісні пухлини грудної залози, підозру на рак – у двух жінок. Ще двох жінок проконсультували з приводу раніше лікованого раку грудної залози.

125 жінок пройшли обстеження у Мобільній жіночій консультації в Києві
ФОТОГАЛЕРЕЯ 5 фото

Зав. відділенням онкогінекології Національного інституту раку, головний онкогінеколог Міністерства охорони здоров’я України, професор Людмила Воробйова: «Зростання захворюваності у молодому віці ставить проблему раку не лише на медичний рівень, але й на соціальний та демографічний. Проблема онкозахворювань репродуктивного віку збільшується не лише в Україні, але й у всьому світі. Водночас таким захворюванням як рак шийки матки можна взагалі не хворіти. Це захворювання можна попередити на ранніх стадіях. Воно має декілька стадій розвитку. Том у лікаря та у жінки є всі можлиості не допустити онкопатології. Мобільна консультація – це, перш за все, своєрідний «меседж» для жінки: все необхідне для консультації є - тільки прийдіть, обстежтеся. Це посил на лише для жінки, але й для чоловіків. Вони мають думати про те, що у них вдома кохана жінка, яку потрібно своєчасно змусити – іншого слова не знаходжу – відвідати гінеколога та пройти обстеження».

Нагадуємо, Мобільна жіноча консультація (МЖК) – це спеціалізований 18-метровий автопоїзд, створений за європейським зразком для комплексного обстеження органів репродуктивної системи у 5000 жінок на рік. Усередині цієї клініки на колесах знаходяться два спеціалізовані кабінети – гінекологічний – з апаратом УЗД, кольпоскопом, інвентарем для забирання цитологічного матеріалу, і мамологічний кабінет – де жінкам роблять мамографію – рентгенологічне обстеження грудних залоз. По суті, виходячи з такої клініки, жінка має повне уявлення про своє здоров'я.

Станом на зараз запис на обстеження призупинено – журнал заповнено до 18 жовтня. Всі, хто не встиг записатись або пройти обстеження, можуть лишити свої координати за телефоном 066-93-840-93 и будуть запрошені у наступні періоди роботи МЖК у м. Києві, про що буде повідомлено додатково на сайті фонду www.fdu.org.ua

Відео-тур по МЖК: http://getpano.com/pano/2013/business/health/mgc_fura/

 

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua