Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
29.09.2013 | Донецьк

Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» і Мірча Луческу відкрили дитячий будинок сімейного типу

Поділіться цією новиною

Сьогодні, 29 вересня, напередодні Дня усиновителя, у Донецьку відкрився новий дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) Олени та Євгена Рудих. Будинок вартістю 150 тис. дол. було придбано за кошти головного тренера ФК «Шахтар» Мірчі Луческу та гравців команди. ДБСТ Рудих став другим дитячим будинком сімейного типу, який відкрив головний тренер ФК «Шахтар» разом із фондом Ріната Ахметова «Розвиток України» у рамках програми фонду «Сирітству-ні!».

Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» і Мірча Луческу відкрили дитячий будинок сімейного типу
ФОТОГАЛЕРЕЯ 7 фото

Олена та Євген Руді виховали двох власних дітей – 19-річна донька наразі навчається в університеті, а 22-річний син працює та допомагає батькам. Два роки тому у родину Рудих потрапили сестрички-трійнята – Віра, Надія та Любов. Цього тижня родина поповнилася ще трьома дітьми – у нову оселю переїхали маленькі Влад, Лєра та Аня.

Мама, Олена Руда, не приховує радощів: «Тільки-но Віра встає, а прокидається вона в нас першою, приходить до нас із татом і каже «привіт». Знаєте, цього щастя та радості не передати словами. «Привіт». Тобі хочеться просто обійняти її та бути у цій атмосфері любові, дарувати цю любов. І коли діти отримують любов, вони віддають».

Віра – особлива дитина для батьків. Подружжя забрало дівчинку з інтернату з діагнозом «ДЦП», коли вона вже навіть не ходила. Одна тепло родини робить дива – Віру зараз не впізнати!

Будинок від Мірчі Луческу та гравців «Шахтаря» відповідає всім вимогам ДБСТ, поруч зі школою та дитячим садком, зручним транспортним сполученням. Головний тренер «гірняків» та гравці команди розділяють переконання про важливість родини для дитини, тому продовжили традицію минулого року, коли було придбано будинок для родини Зарецьких.

«Рік тому я обіцяв, що ми разом з командою придбаємо другий будинок. На цьому ми не зупинимося та продовжимо допомагати дітям, особливо дітям-сиротам. Окрім двох будинків, також ми придбали дуже важливий апарат для онкологічної клініки, придбали обладнання у кардіологічне відділення для операцій на серці. Діти – це наше майбутнє», - зазначив під час заходу головний тренер ФК «Шахтар» Мірча Луческу.

Вибір та навчання родини, пошук будинку, ремонтні роботи та облаштування приміщень, а також допомогу в оформленні ДБСТ взяв на себе фонд Ріната Ахметова «Розвиток України». Директор фонду Анатолій Заболотний:

«Напередодні Дня усиновлення я вітаю цю велику та дружню родину, а також усіх, хто виховує або тільки готується стати батьками для дітей, які особливо потребують батьківського тепла та виховання. В Україні таких дітей, які підлягають усиновленню, близько 27 тисяч. Анкети 12 тисяч дітей знаходяться на Всеукраїнському порталі національного всиновлення www.sirotstvy.net  

Засновник фонду Рінат Ахметов вважає, що кожна дитина повинна жити у сім’ї, і в цьому вбачає основну мету програми «Сирітству-ні!». Тому ми і допомагаємо у тому числі і створенню дитячих будинків сімейного типу, купуємо самі – наразі фонд відкрив вже 35 ДБСТ в Україні – та залучаємо партнерів, які розділяють наші цінності».

Повернутися до списку новин
Прес-реліз
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua