Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
19.08.2013 | АР Крим

Народна артистка України Ані Лорак стала голосом благодійної програми з усиновлення фонду Ріната Ахметова

Поділіться цією новиною

Зворушливою подією першого конкурсного дня став виступ народної артистки України Ані Лорак із піснею «Я з тобою», яку співачка присвятила всім дітям – тим, у кого є мама й тато, і тим, хто тільки чекає своїх нових батьків. Під час номера на екранах демонстрували фотографії дітей, які перебувають і в інтернатах, і в сім'ях, сумні й веселі, самотніх і з новими батьками, фотоколажі з братиками та сестричками.

Народна артистка України Ані Лорак стала голосом благодійної програми з усиновлення фонду Ріната Ахметова
ФОТОГАЛЕРЕЯ 5 фото

За словами Ані, всі діти повинні виховуватися в сім'ях. «Я підтримала програму «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова і стала голосом цього проекту, тому вважаю, що кожна дитина повинна жити в сім'ї – чужих дітей не буває! Безумовно, пісня «Я з тобою», яку я сьогодні виконала, говорить про те, що кожна дитина повинна бути в сім'ї. «Я з тобою» – це заклик, що ніхто не самотній у цьому світі! Потрібно просто озирнутися і поділитися своєю любов'ю, своїм теплом. Хочеться, щоб всі дітки знайшли свій будинок. І я сподіваюся, ця пісня, яка сьогодні набула вже нового значення, допоможе багатьом дітям знайти сім'ї», – розповіла зі сцени Ані Лорак.

Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» третій рік поспіль виступає соціальним партнером конкурсу «Дитяча нова хвиля». У рамках програми фонду «Сирітству – ні!» робиться все, щоб дитина жила й виховувалася з батьками – надається допомога сім'ям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, щоб запобігти соціальному сирітству, а якщо проживання із рідними батьками є неможливим, то дитині шукають нову родину шляхом усиновлення, влаштування в прийомну сім'ю або до дитячого будинку сімейного типу, під опіку.

Дар'я Касьянова, керівник програми «Сирітству – ні!» фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»: «Фонд збирає навколо себе однодумців в усіх напрямках. І ми раді, що у програми «Сирітству – ні!» сьогодні з'явився такий сильний «голос», посол доброї волі, як Ані Лорак. Із цього року вона починає разом із нами боротися за права дітей мати сім'ю. Крім того, що Ані прекрасна, улюблена для багатьох співачка, вона ще мама, і як ніхто інший розуміє, що найважливіше для дитини – щаслива сім'я. Ми впевнені, що така співпраця буде вдалою і приверне увагу до проблем дітей-сиріт людей, які приймають рішення, тих, хто замислюється про усиновлення, і всіх небайдужих. Із цією метою ми також розробляємо концепцію всеукраїнської інформаційної кампанії».

Нагадуємо, що в конкурсі «Дитяча Нова хвиля 2013» 16 учасників із 11 країн світу. Фіналісти були обрані на попередньому відбірковому прослуховуванні, і вже потім запрошені на півфінал до Москви, який традиційної відбувся у квітні, в концертному залі «Бородіно-Hall».

У складі журі у Фіналі «Дитячої Нової Хвилі 2013» – голова журі, народний артист Росії та України Ігор Крутой, а також Костянтин Меладзе, Сергій Лазарєв, Ірина Дубцова, Ані Лорак, Віра Брежнєва, Юлія Савічева, Джамала і всесвітньо відомий виконавець – Алессандро Сафіна.

До святкування яскравої музичної події цьогоріч приєдналися найпопулярніші артисти Росії й України – «Потап і Настя», Домінік Джокер, Іван Дорн, Лев Лещенко, Філіп Кіркоров, Тамара Гвердцителі, «Дискотека Аварія», Нюша та інші.

Повернутися до списку новин
Прес-реліз
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua