Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
25.07.2013 |

1000 жінок уже пройшли обстеження у Мобільній жіночій консультації за 5 місяців її роботи

Поділіться цією новиною

«Мобільна жіноча консультація» -  це діагностичний комплекс, який працює на базі 18-метрового автотрейлера, призначеного для проведення масового обстеження жінок з метою раннього виявлення раку молочної залози і раку шийки матки. Комплекс придбано та обладнано на кошти Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» у рамках програми «Рак виліковний». Прийом пацієнток у МЖК здійснюють провідні фахівці Національного інституту раку.

1000 жінок уже пройшли обстеження у Мобільній жіночій консультації за 5 місяців її роботи
ФОТОГАЛЕРЕЯ 5 фото

1000 жінок пройшли обстеження у Мобільній жіночій консультації за 5 місяців її роботи. У липні МЖК працює в м. Обухів (Київська область), щоденно приймаючи не менше 15 жінок. Важливо що Мобільна жіноча консультація може обслуговувати і людей з обмеженими можливостями та літніх людей – для цього встановлено спеціалізований підйомник із гідравлічним приводом, є можливість використання візка.

Після 5 місяців роботи Мобільної жіночої консультації вже можна говорити про великий соціальний ефект цієї інновації: журнал запису пацієнтів заповнено до кінця серпня.

«Одним із пріоритетів роботи онкологічної служби є рання діагностика пухлин і попередження їх виявлення. Рак молочної залози – найпоширеніше онкологічне захворювання у жінок в Україні. Запуск фондом Ріната Ахметова «Розвиток України» сучасного пересувного комплексу «Мобільна жіноча консультація» – це знакова подія для жінок з віддалених сіл і містечок, для підприємств та установ. Ми стали ще на крок ближче до європейських стандартів надання медичної допомоги. Переконаний, що сучасне устаткування допоможе попередити не одне захворювання і тим самим урятувати не одне життя!», - говорить директор Національного інституту раку Ігор Щепотін.

Графік роботи «Мобільної жіночої консультації»

Дата: 17.06 - 31.08 2013 р.

Місце: Центральна районна лікарня Обухівського району, м. Обухів

Години роботи: з 9:00 до 15:00.

Перерва: з 12:00 до 13:00.

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua