Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
01.07.2013 |

Фотовиставка про туберкульоз запрацювала у Кіровограді

Поділіться цією новиною

У Кіровоградському обласному художньому музеї відкрилась фотовиставка «Шлях до милосердя», присвячена людям, хворим на туберкульоз. Автор серії портретів – фотограф Аліна Ярославська, яка є координатором програми «Зупинимо туберкульоз в Україні» фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» у Кіровоградській області за напрямком «Адвокація, комунікація, соціальна мобілізація».

Фотовиставка про туберкульоз запрацювала у Кіровограді
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

Усі фото зроблено у Кіровоградській обласній туберкульозній лікарні. Переважно це портрети пацієнтів відділення хіміорезистентних, складних форм туберкульозу. Багато хто з героїв фотографій – вихідці із місць позбавлення волі. Кожен портрет супроводжує історія: крізь призму чорнобілих фотографій авторка передає те, що відчуває людина, яка замість повноцінного лікування отримує лише одну таблетку і тане на очах; те, які думки рояться у голові, коли навколо самі лише лікарняні стіни; те, що мають ці люди, крім спілкування одне з одним.

 - Виставка відкрилась 26 червня, у день, коли міжнародна спільнота підтримує жертв тортур. Люди, яким присвячено виставку, також є жертвами тортур, тільки тортур легальних – як фізичних, так і душевних. – розповідає художниця.

Фотографує  Аліна Ярославська з 2011 року, працює у громадському секторі 10 років, їй не байдужі соціальні теми, тому захоплення фотографією вона також пов’язала зі своєю основною діяльністю. Крім роботи у програмі «Зупинимо туберкульоз в Україні», Аліна керує Кіровоградською обласною благодійною організацією «Відкрите серце». 

Виставка працюватиме до 20 липня за адресою: м. Кіровоград, вул.Велика Перспективна (К. Маркса), 60. Вхід вільний.

 

 

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua