Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
19.06.2013 |

«Звана вечеря» для прийомних сімей Донецька

Поділіться цією новиною

18 червня у готелі «Донбас Палас» відбулося свято для двох дружних і великих сімей – Трашкових і Красильникових, кожна з яких виховує 6 прийомних дітей. У межах програми «Сирітству – ні» фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» спільно зі співробітниками готелю організували для сімей із дітьми свято під назвою «Звана вечеря».

«Звана вечеря» для прийомних сімей Донецька
ФОТОГАЛЕРЕЯ 4 фото

Назву обрано невипадково – крім традиційних розваг, діти отримали корисні знання: вчилися кулінарного мистецтва, кондитерської майстерності, а також азів правильного сервірування столу й основ етикету. Діти разом із батьками пройшли майстер-класи – вчилися пекти піцу, прикрашати торт і накривати святковий стіл.

За словами Дар'ї Касьянової, керівника програми «Сирітству – ні!» фонду «Розвиток України», такі заходи мають велике значення. «Це так звана «розумна благодійність», яка доступна багатьом. Адже таким чином діти мають можливість розвиватися, вчитися чогось нового, що однозначно знадобиться їм у житті, а може й узагалі стане професією. Ми виступаємо проти інтернатної системи, яка позбавляє дитину можливості не тільки знати, що таке тепло родини, а й відправляє дітей у доросле життя без елементарних побутових навичок, як, наприклад, відварити картоплю чи увімкнути плиту. Сьогодні ж ми побачили, що ці діти – вони такі, як усі. Вони вбирають інформацію, емоції, хочуть вчитися і розвиватися».

І хоча це свято для дітей вже закінчилося, ще надовго з ними залишаться їхні непідробні дитячі емоції, щира радість і яскраві спогади. Заплановано, що надалі такі зустрічі відбуватимуться частіше, і до ініціативи приєднаються нові сім'ї і нові партнери.

 

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua