Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
27.05.2013 | Львів

У Львівському онкоцентрі за допомогою телемедичних технологій відбувся майстер-клас з урології

Поділіться цією новиною

23 травня 2013 року у Львівському онкоцентрі хірургами-урологами був проведений майстер-клас по радикальним операціям. Операції транслювались за допомогою телекомунікаційного обладнання, встановленого в рамках проекту eHealth фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», з операційного залу в конференц-зал. У майстер-класі взяли участь 40 лікарів-урологів Західного регіону України (Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької та Івано-Франківської областей).

У Львівському онкоцентрі за допомогою телемедичних технологій відбувся майстер-клас з урології
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

Учасники майстер-класу змогли подивитись хід операції в on-line режимі, спілкуватись з оперуючими лікарями, прослухати доповідь про розвиток оперативних підходів до раку простати, а також ознайомитися з методикою операції, показами та підходами до лікування хворих з раком простати та раком нирки.

Нагадуємо, що підключення Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру до телеонкологічної мережі відбулося в 2012 році.

 

 

 

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua