Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новини Повернутися до списку новин
25.04.2013 |

5000 дітей з порталу «Сирітству – ні!» знайшли свої родини

Поділіться цією новиною

5000 дітей з порталу «Сирітству – ні!» знайшли свої родини

Сьогодні на Всеукраїнському порталі національного усиновлення «Сирітству – ні!» лічильник показує цифру «5000». Саме стільки дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебували в інтернатних установах України, потрапили до нових сімей. Портал було створено 3 роки тому фондом Ріната Ахметова «Розвиток України» разом із партнерами – ВГО «Магнолія», Міністерством соціальної політики – якраз із метою зростання національного усиновлення та розумінням того, що кожній дитині потрібна родина.

5000 дітей з порталу «Сирітству – ні!» знайшли свої родини
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

 Коментуючи цю маленьку перемогу, керівник програми «Сирітству – ні!» фонду «Розвиток України» Дар'я Касьянова зазначила, що зараз на порталі розміщено анкети ще 12 294 дітей, що підлягають усиновленню. «І разом із кількістю дітей, який потрапляють до сімей, зростає, на жаль, і кількість дітей, анкети яких додаються на портал. Тому разом із партнерами ми продовжуємо працювати над пропагандою національного усиновлення, над донесенням інформації про те, що дитині краще в сім'ї. І ми раді, що з кожним роком кількість дітей, у яких з'явилися нові люблячі батьки, зростає. Наприклад, минулоріч українці усиновили 2 тис. дітей. А постійне спілкування з усиновителями і прийомними батьками, історії одужання діток, їхніх успіхів у навчанні надає впевненості й оптимізму в роботі».

Нагадуємо, що всього станом на 1 січня 2013 року в Україні 92 865 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. 11 751 дитина виховується у прийомних сім'ях і дитячих будинках сімейного типу. 

Повернутися до списку новин
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua