Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Відгуки
Моїй дівчинці 28. Діагноз ДЦП. На жаль, на себе, як завжди не вистачає часу. Спасибі за можливість пройти комплексне обстеження в Мобільній жіночій консультації. Вперше за  56 років  була у лікаря-мамолога та зробила мамографію.  Тільки зар...
Відео
Поділіться
Ви небайдужі до питань, піднятих Фондом?
Поділіться інформацією про це на своїй сторінці у Facebook!
Мені подобається

Мобільна жіноча консультація

Повернутися у підрозділ
15-03-14 07:49
Статистика
4323
жінок пройшли сучасну діагностику у Мобільній жіночій консультації
ФОТОГАЛЕРЕЯ 5 фото
Перший в Україні пересувний медичний комплекс «Мобільна жіноча консультація»

Мобільна жіноча консультація створена на базі 18-метрового трейлера, призначеного для проведення масового обстеження жінок за європейським зразком з метою раннього виявлення раку молочної залози і раку шийки матки. Комплекс придбаний та обладнаний на кошти Благодійного благодійної організації «Фонд Ріната Ахметова» у рамках проекту фонду «Рак виліковний. Своєчасна діагностика і лікування онкологічних захворювань», спрямованого на розвиток онкологічної служби України.

Мобільна консультація складається з трьох відділів: прийомного відділення, мамографічного та гінекологічного кабінетів. Додатково існує можливість забору мазків з метою їхньої подальшої передачі в цитологічні лабораторії. Комплекс може обслуговувати в тому числі й людей з обмеженими можливостями. Для цієї мети був установлений спеціалізований підйомник з гідравлічним приводом.

Ігор Щепотін,
директор Національного інституту раку:
«Одним із пріоритетів роботи онкологічної служби є рання діагностика пухлин і попередження їх виявлення. Рак молочної залози – найпоширеніше онкологічне захворювання у жінок в Україні. Презентація фондом Ріната Ахметова «Фонд Ріната Ахметова» сучасного пересувного комплексу «Мобільна жіноча консультація» – це знакова подія для жінок з віддалених сіл і містечок, для підприємств та установ. Ми стали ще на крок ближче до європейських стандартів надання медичної допомоги. Переконаний, що сучасне устаткування допоможе попередити не одне захворювання і тим самим урятувати не одне життя!»
Вікторія Миколаюк,
керівник проекту «Рак виліковний»:
«Рінат Ахметов ініціював проект «Рак виліковний», спрямований на забезпечення онкологічної служби України сучасним високотехнологічним устаткуванням для своєчасної діагностики і лікування онкологічних захворювань. В Україні, за даними статистики, щорічно зростає кількість нових і пізно виявлених випадків раку молочної залози і шийки матки. Це спонукало фонд до створення «Мобільної жіночої консультації» для забезпечення якісного доступного комплексного обстеження жінок. Мобільна консультація дозволить лікарям виявляти передпухлинні і пухлинні процеси на ранніх стадіях, що є запорукою своєчасного лікування і значно підвищує шанси на одужання жінки. Фонд направив 4,3 млн грн. на створення й оснащення пересувного комплексу – унікального інструмента для комплексного обстеження жінок провідними спеціалістами Національного інституту раку».

Графік роботи «Мобільної жіночої консультації»

Протягом 20 грудня 2013 р – 28 лютого 2014 р мобільна жіноча консультація працює на території одного з підприємств у м. Боярка та обстежує виключно співробітниць цього підприємства.

Повернутися у підрозділ «Рак излечим»

Повернутися у підрозділ «Здоров’я нації»

Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua