Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Відео
Новини
  • 7 КВІТНЯ 2020
  • 7 КВІТНЯ 2020
  • 6 КВІТНЯ 2020

Філософія благодійності

Філософія благодійності

Якою є моя філософія благодійності? Благодійність — це вміння почути чужий біль. Благодійність — це вміння поділяти чужий біль. Благодійність — це системна боротьба із системними проблемами. Благодійність — це націленість на результат. Благодійність — це відкритість.

Що означає створити команду, яка поділяє цю філософію? Ці люди повинні мати серце для того, щоб чужий біль сприймати як власний. Ці люди повинні мати очі, добрий зір, щоб бачити системні проблеми. Ці люди повинні мати голову, а отже, знання й досвід, для того, щоб ці проблеми розв’язувати. Ці люди мають створювати не видимість роботи, а працювати так, щоб кожна людина на собі могла відчути нашу допомогу. І вся наша команда має бути відкритою. Відкритою для суспільства, відкритою для ЗМІ, відкритою для нових ідей, відкритою для партнерства.

Мені дуже подобаються такі слова: у благодійності тихий голос. Тому я мовчки діставав із кишені й допомагав тим, хто цього потребував. Це був мій принцип, це був мій перший етап благодійності. Але, на жаль, у нас у країні є системні проблеми, і тихим голосом їх не розв’яже ніхто. Про ці проблеми треба говорити, треба говорити голосно, а іноді кричати, якщо нас не чують.

Я глибоко переконаний у тому, що системні проблеми може перемогти тільки системний підхід. Тому 2005 року компанією СКМ було створено корпоративна благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова». Це був мій другий етап у благодійності: етап корпоративної соціальної відповідальності.

2008 року настав мій третій етап благодійності: етап персональної, особистої відповідальності. Чому я прийшов до цього рішення? Тому що я знаю, що благодійністю я займатимуся завжди.

Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua