Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
ЗВОРОТНИЙ ЗВ’ЯЗОК
У Вас є питання, пропозиції або побажання?
Заповніть форму зворотного зв’язку, і представники Фонду уважно вивчать Ваш лист.
Форма зворотнього зв'язку
Сообщение отправлено

Про проект «Технології профілактики соціального сирітства»

Соціальне сирітство - одне із самих сумних явищ життя сучасного суспільства , оскільки дитина стає сиротою при живих батьках. Профілактика є одним з перспективних і важливих напрямків діяльності в роботі з подолання соціального сирітства , так як його легше попередити , ніж боротися з ним. Пріоритетним завданням у профілактиці соціального сирітства є важливість підтримки і зміцнення статусу соціально здорової сім'ї. Адже благополучна сім'я - не та , яка не має проблем , а та, яка знаходить сили їх вирішувати.

У рамках проекту «Технології профілактики соціального сирітства» у Донецькій, Дніпропетровській та Харківській областях «Фонд Ріната Ахметова» веде наступну роботу:

  • навчання соціальних працівників новим методам роботи з сім'єю, орієнтованої на зниження кількості позбавлень батьківських прав; зниження чисельності дітей, які потрапляють до установ без позбавлення батьків батьківських прав або за заявою батьків і т. д., на різних стадіях життєвих обставин для недопущення вилучення дитини з сім'ї.
  • підвищення якості соціальних послуг, які надаються соціальними працівниками дітям та сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах (СЖО).
  • тиражування апробованих технологій надання соціальних послуг для дітей та сімей в СЖО.

Також в рамках проекту «Технології профілактики соціального сирітства» з травня 2013 року в Києві відкрито Соціальна квартира для вагітних і мам з дітьми раннього віку в складних життєвих обставинах, завдяки чому 9 малюків залишилися в сім'ях зі своїми мамами.

Новости по тегу «Технологии профилактики социального сиротства»

Контакти
Информационная линия проекта «Технологии профилактики социального сиротства»:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua