Я ознайомився із Політикою конфіденційності та даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Політика конфіденційності Згоден
Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Анонс Вернуться к списку анонсов
20.11.2013 | Київ

20 листопада стартує Громадянська кампанія «Відкриваємо двері дітям». Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» в межах програми «Сирітству-ні!» виступить її головним національним партнером кампанії в Україні

Поділіться цим анонсом

20 листопада – День спільних дій у найкращих інтересах дітей, але в нашій країні досить викривлене уявлення про те, що є найкращим для дитини. Згубна практика розміщення дітей в інтернати процвітає, незважаючи на декларативні гасла про цінність сімейного виховання.

Хоча міжнародна спільнота вже давно визнала шкідливість інтернатів для дітей і зробила рішучі кроки у подоланні цієї проблеми, Україна ще залишається в радянському часі. Більше 80 000 дітей живуть в ізоляції від суспільства, в казенних умовах. Це ціле місто дітей, що живуть за закритими дверима.

Простими і переконливими експонатами ми покажемо, що насправді ховається за гаслом «ВСЕ НАЙКРАЩЕ ДІТЯМ», яке «якісне і збалансоване харчування» і «повне державне забезпечення» отримують діти в інтернатах. І, найголовніше, як материнську любов намагаються замінити іграшками та цукерками на Новий рік або 1 Червня.

Громадянська кампанія «Відкриваємо двері дітям» показує можливий шлях відмови від інтернатів і переходу до виховання дітей у сімейному середовищі. У межах кампанії ми об'єднуємо громадські організації, благодійні фонди, представників міжнародної спільноти, ЗМІ та бізнесу для впровадження рішучих кроків і створення соціального тиску для подолання проблеми. Кампанія є масштабним проектом, який реалізується в 12 країнах Європи. Головний національний партнер кампанії в Україні – благодійний фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» в межах програми «Сирітству-ні!».

Кампанію в Україні представить Галина Постолюк, директор благодійної організації «Надія і житло для дітей» (організатор кампанії). Серед запрошених спікерів: Юкіє Мокуо, Представник Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Юрій Павленко, Уповноважений Президента України з прав дитини та Дар'я Касьянова, керівник програми «Сирітству-ні!», а також випускники інтернатів, директор дитячого будинку.

На завершення заходу в невеликому, але яскравому перформансі діти покажуть, через які недитячі випробування їм довелося пройти в стінах інтернатів. Вони намалюють мрії про щасливе дитинство, якого у них не було, і запропонують присутнім узяти символічні ключі від дверей, на відкриття яких так чекають тисячі дітей по всій країні.

Захід за участю журналістів відбудеться в приміщенні Малої Опери (вул. Дегтярівська, 5) 20 листопада 2013 року об 11.00.

Розклад 20 листопада:

 

11.00 – 11.30 – реєстрація, огляд експозиції «ІНТЕРНАТ: ВСЕ НАЙКРАЩЕ – ДІТЯМ»

11.30 – 12.00 – виступ спікерів, презентація кампанії, перфоманс від дітей «ВІДКРИЙТЕ ДВЕРІ»

12.00 – 12.30 – прес-брифінг

 

Акредитація за телефонами:

(044) 483 77 83

(066) 709 82 65


Вернуться к списку анонсов
Контакти
Гаряча лінія:
0 800 509 001
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua