Я ознакомился с Политикой конфиденциальности и даю свое согласие на обработку моих персональных данных.
Политика конфиденциальности Согласен
Благотворительная организация «Фонд Рината Ахметова»
Горячая линия:
0800 509 001 Пн-Пт, с 9.00 до 18.00
Новости Вернуться к списку новостей
06.01.2020 |

«Нас навчили не боятися майбутнього»: як Акція «Рінат Ахметов – Дітям!» допомагає майбутнім випускникам інтернатів

Поделитесь этой новостью

Наталя Коваленко з Маріупольської школи-інтернату «Центр опіки» – постійна учасниця проекту «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила». Це серія мотиваційних зустрічей, що допомагають дітям повірити в себе, відкрити свої таланти та вибрати професію, яка буде не тільки годувати, але й приноситиме задоволення. У грудні 2018 року, коли проект тільки починався, Наталя не знала, ким хоче стати. Зараз вона впевнено говорить, що буде лікарем.

«Нас навчили не боятися майбутнього»: як Акція «Рінат Ахметов – Дітям!» допомагає майбутнім випускникам інтернатів
ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 фото

– Проект допоміг мені визначитися з тим, чого мені хочеться, і розставити пріоритети. Я зрозуміла, що хочу допомагати людям, хочу рятувати життя. У мене є чіткий план на майбутнє, і першим пунктом у ньому стоїть навчання, – каже дівчина.

Новий цикл мотиваційних зустрічей відбувся в грудні 2019 року в рамках Акції «Рінат Ахметов – Дітям!». Це найбільша в Україні традиція добра й особистої участі. Вона триває вже 19 років. Цього разу, крім мотиваційних лекцій від амбасадорів Фонду, на дітей чекала робота на «тренувальних станціях» з популярних професій. Серед них – професія медика, про яку мріє Наталя.

– Це чудово, що я можу ось так відверто поговорити зі справжніми професіоналами своєї справи, поставити їм усі запитання про професію, дізнатися про всі підводні камені. Якщо раніше були побоювання щодо того, чи правильний вибір я зробила, то тепер сумніви остаточно розвіялися. Такі зустрічі вчать нас не боятися. Дякую за це Фонду та особисто Рінату Ахметову, – сказала Наталя Коваленко.

Вернуться к списку новостей
Контакты
Горячая линия:
0 800 509 001
Другая контактная информация
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua