Відгуки
Необхідність сидячої мамографії гостро встала переді мною вже давно. Не дивлячись на те, що живу  в Києві, мені вдалося розшукати два таких апарати – один в дорогій приватній клініці, інший  – непрацюючий.  Мені доводилося обслу...
Відео
Поділіться
Ви небайдужі до питань, піднятих Фондом?
Поділіться інформацією про це на своїй сторінці у Facebook!
Мені подобається

Мобільна жіноча консультація

Повернутися у підрозділ
15-03-14 07:49
Статистика
4323
жінок пройшли сучасну діагностику у Мобільній жіночій консультації
ФОТОГАЛЕРЕЯ 5 фото
Перший в Україні пересувний медичний комплекс «Мобільна жіноча консультація»

Мобільна жіноча консультація створена на базі 18-метрового трейлера, призначеного для проведення масового обстеження жінок за європейським зразком з метою раннього виявлення раку молочної залози і раку шийки матки. Комплекс придбаний та обладнаний на кошти Благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» у рамках проекту фонду «Рак виліковний. Своєчасна діагностика і лікування онкологічних захворювань», спрямованого на розвиток онкологічної служби України.

Мобільна консультація складається з трьох відділів: прийомного відділення, мамографічного та гінекологічного кабінетів. Додатково існує можливість забору мазків з метою їхньої подальшої передачі в цитологічні лабораторії. Комплекс може обслуговувати в тому числі й людей з обмеженими можливостями. Для цієї мети був установлений спеціалізований підйомник з гідравлічним приводом.

Ігор Щепотін,
директор Національного інституту раку:
«Одним із пріоритетів роботи онкологічної служби є рання діагностика пухлин і попередження їх виявлення. Рак молочної залози – найпоширеніше онкологічне захворювання у жінок в Україні. Презентація фондом Ріната Ахметова «Розвиток України» сучасного пересувного комплексу «Мобільна жіноча консультація» – це знакова подія для жінок з віддалених сіл і містечок, для підприємств та установ. Ми стали ще на крок ближче до європейських стандартів надання медичної допомоги. Переконаний, що сучасне устаткування допоможе попередити не одне захворювання і тим самим урятувати не одне життя!»
Вікторія Миколаюк,
керівник проекту «Рак виліковний»:
«Рінат Ахметов ініціював проект «Рак виліковний», спрямований на забезпечення онкологічної служби України сучасним високотехнологічним устаткуванням для своєчасної діагностики і лікування онкологічних захворювань. В Україні, за даними статистики, щорічно зростає кількість нових і пізно виявлених випадків раку молочної залози і шийки матки. Це спонукало фонд до створення «Мобільної жіночої консультації» для забезпечення якісного доступного комплексного обстеження жінок. Мобільна консультація дозволить лікарям виявляти передпухлинні і пухлинні процеси на ранніх стадіях, що є запорукою своєчасного лікування і значно підвищує шанси на одужання жінки. Фонд направив 4,3 млн грн. на створення й оснащення пересувного комплексу – унікального інструмента для комплексного обстеження жінок провідними спеціалістами Національного інституту раку».

Графік роботи «Мобільної жіночої консультації»

Протягом 20 грудня 2013 р – 28 лютого 2014 р мобільна жіноча консультація працює на території одного з підприємств у м. Боярка та обстежує виключно співробітниць цього підприємства.

Повернутися у підрозділ «Рак излечим»

Повернутися у підрозділ «Здоров’я нації»

Контакти
Інформаційні лінії:
+38 044 502 52 14
Інша контактна інформація
Использование/копирование фото и видео контента, размещенного на сайте fund.fdu.org.ua, возможно с разрешения редакции сайта: press@fdu.org.ua